Künye

Sayfa ve TR Talk Uygulama Servisimiz Almanya Hukuk ve Gizlilik durumuna göre hazirlanmistir (Tercüme icin Google Translate kullanilmistir)

§6 Teleservisler Yasası (TDG), §6 Medya Hizmetleri Devlet Anlaşması (MDSTv) ve §4 Paragraf 3 Federal Veri Koruma Yasası (BDSG) ve Telemedia Yasası (TMG) uyarınca olan baskı

DLS-Duisburger Logistik Service GmbH
Mausegatt 22
47228 Duisburg
Telefon: 02065/421425
Telefax: 02065/421428
E-Mail: info@yilmaz-group.com

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer gemäß § 27a Umsatzsteuergesetz: DE814696916

Gizlilik:
Bu web sitesinde bir kullanıcı olarak sizden kişisel verileri topladığımız, işlediğimiz veya kullandığımız sürece, bu yasal hükümler çerçevesinde yapılır. Bunlar – şu anda – Federal Veri Koruma Yasası (BDSG) ve Teleservisler Veri Koruma Yasası (TDDSG).

Prosedürlerin kamu kayıtları:
§4g BDSG’ye göre, veri koruma görevlisi, § 4e BDSG’de belirtilen verileri istek üzerine uygun bir şekilde sunmalıdır. Burada bu yükümlülüğü derhal yerine getiriyoruz ve bu nedenle bireysel talebinizden feragat ediyoruz.

Veri toplama, işleme veya kullanım amacı
Kişisel verilerin toplanması, işlenmesi veya kullanılmasının temel amacı satış (reklam dahil), potansiyel müşterilerin ve müşteri siparişlerinin yönetimi ve bakımıdır. Personel, tedarikçi ve müşteri yönetimi, kişisel verilerin toplanmasının, işlenmesinin veya kullanılmasının ikincil amaçlarıdır.

Etkilenen insan gruplarının tanımı
Yukarıdakileri yerine getirmek için Kişisel veriler aşağıdaki amaç grupları için toplanır, işlenir ve kullanılır:
Müşteri verileri (adres verileri, sözleşme verileri)
Muhatap verileri (adres verileri, sözleşme verileri)
Tedarikçi verileri (adres verileri, sözleşme verileri)

Verilerin paylaşılabileceği alıcı kategorileri
Yasal düzenlemelere göre veri talep edebilen kamu kurumları. İlgili iş süreçlerinin (personel idaresi, muhasebe, muhasebe, pazarlama, satış, telekomünikasyon ve BT) yürütülmesinde yer alan iç pozisyonlar

İş süreçlerinin işlenmesinde yer alan dış organlar Ödemelerin işlenmesi için gerektiğinde § 11 BDSG kredi kurumlarına uygun dış yükleniciler Sigorta, kredi kanıtı dernekleri, kredi kanıtı dernekleri, kredi kanıtı dernekleri, teslimat kanıtı veya imza yetkisi verilen imza ve üçüncü taraflara imza ve bize verilen yetki belgesi kapsamında. Kişisel veriler açık rızası olmadan üçüncü kişilere aktarılmaz. Onayınızı istediğiniz zaman geri çekme ve verilerinizin daha fazla kullanılmasına itiraz etme hakkına sahipsiniz. Üçüncü ülkelere veri aktarımı planlanmamıştır.

Münferit durumlarda veri koruma düzenlemelerine uygunluğu kontrol edebilmek için ilgili bilgi hakkına da sahipsiniz. Bu yayına ek olarak, her ziyaretçi yilmaz-group.com’dan e-posta yoluyla sizinle ilgili kişisel verilerin saklanıp saklanmadığına ve hangi amaçlarla kullanıldığına veya hangi amaçlarla kullanıldığına veya işlendiğine ilişkin bilgi talep etme seçeneğine sahiptir. Bilgiler metin biçiminde verilmiştir.

Saklama süreleri
Veriler, yasal, yasal veya sözleşmeye bağlı saklama süreleri dolduktan sonra silinecektir. Saklama yükümlülüğüne tabi olmayan veriler, 4 No.

Harici web sitelerinde veri toplama
Yılmaz-group.com web siteleri aracılığıyla bağlanan harici web sitelerinin yilmaz-group.com’a ulaşmayan veriler toplayabileceğine ve bunların kullanımlarının yilmaz-group.com’un sorumluluğu olmadığına dikkatinizi çekiyoruz. yalanlar. Bu özellikle Google’ın sunduğu teklifler için geçerlidir.

Girişler için veri güvenliği
Yilmaz-group.com web sitesine açık bir https protokolü üzerinden erişilir. Ziyaretçiler tarafından yilmaz-group.com’a girilen veriler, işlem sırasında üçüncü taraflarca toplanabilir. Bu, yilmaz-group.com’un etki ve sorumluluk alanının ötesindedir.

Vazgeçme hakkı:
Telif hakkı ve telif hakları

Bu web sitesi ve içinde yer alan tüm yazı ve resimler telif hakkı ile korunmaktadır. Yilmaz-group.com’un önceden yazılı izni olmadan telif hakkı yasasının dar sınırları dışında herhangi bir şekilde kullanılması yasaktır ve yasaktır. İçeriğin yeniden yazılması ve dağıtılması ile elektronik arşivlenmesine veya elektronik olarak sağlanmasına yalnızca yilmaz-group.com’un önceden yazılı izni ile izin verilmektedir. Tüm hakları Saklıdır.

Ticari markalar ve mülkiyet hakları
Bu web sitesinde adı geçen tüm marka adları ve özel adlar korunur ve özel olarak işaretlenmemiş olsa bile ilgili üreticinin veya sahibinin yasal mülkiyetidir.