TR Talk – Kullanım Koşulları

TR Talk – Bas Konuş – Sesli Konuşma § 1 (Şartlar)
TR Talk Aplıkasyon uygulaması, kullanım şartları, TR Talk GmbH ve kullanıcıları arasındaki TR Talk uygulamasının (Push To Talk Hizmeti) kullanımına ilişkin hakları, yükümlülükleri ve diğer gerekli konuları düzenler. TR Talk’ı kullanarak veya Uygulamaya erişerek, şartları kabul etmiş olursunuz.

TR Talk § 2 (Tanım)
Bu Sözleşmede kullanılan terimlerin tanımları aşağıda belirtilmiştir. “TR Talk – Baş Konuş İletişim Hizmeti”, TR Talk Uygulamasını ve “Kullanıcıların” erişilen cihazdan (ister kablolu ister kablosuz cihazlar olsun) bağımsız olarak kullanabileceği ilgili hizmetleri ifade eder.

 1. “Kullanıcı”, “Şirket (TR Talk)” ile “Şartları” kabul eden ve “Şirket (TR Talk )” in “Hizmetine” erişen ve onu kullanan üyeleri ifade eder.
 2. “İD numarası”, “sistem” tarafından otomatik olarak oluşturulan ve seçilen harfler ve sayılar kombinasyonundan oluşmaktadır.
 3. “Parola”, gizliliği korumak için “Kullanıcı” tarafından seçilen harf veya sayı kombinasyonunu ifade eder.
 4. “Sohbet ve Chat”, “TR Talk Hizmeti” aracılığıyla “kullanıcılar” tarafından gönderilen yazı tipleri, fotoğraflar, videolar ve semboller, harfler, dil, ses, görüntü ve video şeklindeki her türlü dosya ve bağlantıya atıfta bulunur.

TR Talk § 3 (Duyuru ve değişiklik)
1- TR Talk uygulaması, kullanıcının koşulları kabul etmesi durumunda kullanıcılar için geçerli olan koşulları TR Talk uygulamasinin birinci veya ikinci sayfasında yayınlar. Koşullar, kullanıcının Koşulları kabul etmesinden sonra (Kayit olma) islevi tam olarak yürürlüğe girecektir. Kullanici Onayi bildirimden ve Kullanim sartlari Onayindan sonra gelir, mevcut kullanıcılar için sadce değişiklikler geçerli olacaktır.

 1. Koşulların geçerlilik süresi, uygulamanın kurulduğu zamandan bir kullanıcının Ugulamayı kullanmaya başlamasına kadar geçerli olup, kullanıcının hesabı sonlandırdığı güne kadar geçerlidir. Geçerlilik süresi ayrı olarak belirtilen hizmetler için istisnalar olarak geçerlidir.
 2. Koşulların kabulü, kullanıcının TR Talk web sitesini düzenli olarak ziyaret ederek değişiklikleri kontrol etme sorumluluğunu ifade eder.
 3. TR Talk, ilgili yasalara uygun olarak Koşullarda değişiklik yapabilir.
 4. Değişikliğin bir önceki noktaya göre bildirilmesinden sonra hizmetin kullanımına devam edilmesi, kullanıcının değişikliği kabul ettiği anlamına gelir.
 5. Kullanıcılar değişikliği reddetme hakkına sahiptir. Kullanıcı, bildirim süresi içinde açıkça reddettiğini kanıtladıysa, TR Talk değişikliği uygulayamaz. Bu durumda, kullanıcı hesabı 15 gün içinde açık redden sonra iptal edebilir. Şirket önceki şartları kullanıcıya uygulayamazsa, TR Talk kullanıcı hesabını feshedebilir. Geçerlilik Tarihinden sonra hizmetin kullanımına devam edilmesi, değişikliğin kullanıcı tarafından kabul edildiği anlamına gelir.
 6. Herhangi bir bölümün uygulanamaz olduğu tespit edilirse, kalan koşullar geçerli olmaya devam eder.

TR Talk § 4 (Yorumlama)
TR Talk, bireysel hizmetler için ayrı koşullar ve işletim yönergeleri (bundan böyle “işletim yönergeleri” olarak anılacaktır) tanımlayabilir. Ayrıntılar şartlarla çelişiyorsa, çalıştırma kılavuzu öne konur.

TR Talk . Baş Konuş § 5 (Anlaşma)
Kullanıcı olmak isteyenler (bundan böyle “Başvuru Sahipleri”) üyelik başvurusunda bulunduklarında hüküm ve koşulları kabul ettiklerini bildirirler ve şirket bu başvuruyu kabul eder.

 1. TR Talk genel olarak hizmet talep eden başvuru sahiplerine hizmet vermektedir. Ancak, şirket aşağıdaki durumlarda hizmet sunumunu reddedebilir veya durdurabilir.
 2. Bir başvuru sahibi daha önce bu Sözleşme kapsamında diskalifiye edilmişse. Ancak, geri kabulün TR Talk tarafından onaylanması hariç tutulmuştur
 3. Yanlış bilgi verildiğinde veya şirket tarafından istenen hiçbir bilgi girilmediğinde. Yanlış bilgi giren kullanıcılar herhangi bir hakka sahip değildir ve ilgili kanunlara göre cezalandırılabilir. TR Talk daha sonra kullanıcı sözleşmesini feshedebilir.
 4. 14 yasin altındaki bir çocuk yasal temsilcinin (ebeveynlerinin) izni olmadan başvuruyorsa.
 5. Bir kullanıcı tarafından yapılan hatalar veya düzenlemelerin ihlali nedeniyle bir başvurunun onaylanamaması.
 6. TR Talk, üyelik başvurusu kapsamında talep edilen bir hizmet turu için gerekli olması halinde başvuru sahiplerinden ek bilgi talep edebilir.
 7. TR Talk, üyelik türüne göre özel kuruluşlar aracılığıyla kimlik ve kimlik doğrulaması yapabilir.
 8. TR Talk § 6 (Kullanıcı hesabının güncellenmesi)
 9. Kullanıcılar kayıttan sonra kişisel bilgilerini artık değiştiremezler, kullanıcılar istedikleri zaman profili resimlerini görüntüleyebilir ve değiştirebilirler.
 10. TR Talk, geçerli yasalara uygun olarak kullanıcı gizliliğini korumak için her türlü çabayı göstermektedir. TR Talk veri koruma yönergeleri ve ilgili yasalar, kişisel verilerin korunması ve kullanılması için geçerlidir. Bununla birlikte,
 11. Talk gizlilik politikası, TR Talk resmi web sitesi dışındaki herhangi bir bağlantılı web sitesi için geçerli değildir.
 12. TR Talk, kullanıcı hesabı bilgilerinden veya kullanıcı tarafından yapılan hatalarla ortaya çıkan diğer bilgilerden sorumlu değildir.
 13. TR Talk, kullanıcıya nedenleri (amaçları) bildirerek kimliği doğrulamak için gerekliyse, bir kullanıcıdan kimlik veya benzeri bir sertifika talep edebilir. TR Talk bunları bilgilendirme ve çoğaltılamayacak bir şekilde hedefe ulaşıldığında derhal imha etme dışında herhangi bir amaç için kullanamaz.

TR Talk § 7 (Gizliliği koruma yükümlülükleri)

 1. TR Talk, geçerli yasalara uygun olarak kullanıcı gizliliğini korumak için her türlü çabayı göstermektedir. TR Talk veri koruma yönergeleri ve ilgili yasalar, kişisel verilerin korunması ve kullanılması için geçerlidir. Bununla birlikte, şirketin gizlilik politikası, şirketin resmi web sitesi dışındaki herhangi bir bağlantılı web sitesi için geçerli değildir.
 2. TR Talk uygulamasının aşağıdakilere erişim haklarına sahip olduğunu kabul ettiğinizi beyan edersiniz:
 3. Resimler, (kullanıcıların kendi profil resimlerini yükleyebilmesi için). •
 4. Telefon, (uygulamayı kullanırken, gelen aramalara öncelik verilir.
  5. Telefon numarası, (Uygulamayı SMS ile etkinleştirmek için gereklidir)
  6.
  Mikrofon, (kullanıcıların kanallarda sohbet edip konuşabilmesi için).
  7. Konum onayı nakliye şirketleri, taksi şirketleri için şirketler ve sürücüler arasındaki iş süreçlerini iyileştirmek içindir.


  Madde 7-1 Konum paylaşımı

  Konum paylaşımını etkinleştirin / devre dışı bırakın:
  Menü işlevini kullanarak istediğiniz zaman konum onayını etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz, konum onayı nakliye şirketleri, taksi şirketleri için şirketler ve sürücüler arasındaki iş süreçlerini iyileştirmek içindir. Konum paylaşımını etkinleştirirseniz, konumunuz görünür olacaktır. Konum belirleme yalnızca ön plandaki Etkinleştir ve TR Talk menü işlevi üzerinden etkinleştirilirse çalışır, arka plan konum bilgileri sorgulanmaz ve ayrıca kaydedilmez.

Madde 8 (“Kullanıcıların” Bildirilmesi)
TR Talk, bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, TR Talk kullanıcıları bilgilendirilme işlevi E-Posta, SMS, Telefon dahil uygun gördüğü herhangi bir yöntemi seçebilir.

TR Talk § 9 (“Kullanıcıların” yükümlülükleri)

 1. Kullanıcıların ve Ticari kullanıcılarının aşağıdaki adımları gerçekleştirmesine izin verilmez.
 2. Değişiklik uygularken veya yaparken yanlış bilgileri kaydetmek
 3. Başkalarının bilgilerini kullanmak
 4. TR Talk tarafından yayınlanan bilgileri değiştirmek
 5. TR Talk tarafından onaylanmayan ve hoş görülmeyen kanallarda bilgi ve kuralların iletilmesi veya yayınlanması
 6. Hakaret, taciz, tehdit, ırkçılık
 7. Üçüncü şahıslardan reklam almak yada reklam vermek veya reklam yayınlamak, Müzik dinletme yada göndermek (GEMA kuralları)
 8. Siyasi içerikli tartışmalar
 9. Bireysel veya grup görüşmelerinin izinsiz kayıtları
 10. Bireysel veya grup görüşmelerinin izinsiz video kayıtları
 11. Tasarımın yetkisiz (ekran görüntüsü) masaüstü kayıtları
 12. TR Talk ve üçüncü şahısların fikri mülkiyet hakları dahil olmak üzere fikri mülkiyet haklarının ihlali
 13. TR Talk veya diğer kullanıcıların itibarına zarar veren veya işlerini aksatan eylemler
 14. Hizmet dahil olmak üzere kamu düzenini ihlal eden şiddet içeren mesajlar, resimler, videolar, sesler ve diğer bilgileri yayınlamak veya yayınlamak için önlemler. Bir şirketi veya üçüncü bir tarafı taklit ettiğiniz veya başkalarının bilgilerini kullandığınız faaliyetler
 15. Kişisel bilgilerin, kayıt bilgilerinin, diğer kullanıcıların erişim geçmişinin yetkisiz olarak toplanması, ifşa edilmesi veya sağlanması eylemleri
 16. Başkalarının kendi hesabınıza erişimi dahil olmak üzere, kullanıcı hesabı güvenliğini tehlikeye atmaya yönelik önlemle
 17. Kanallarda kendinizi tanıtmanız istenebilir, Lütfen kendinizi tanitin, Kullanıcıların yaş gruplarına dikkat etmek ve reşit yaşta olmayanları filtrelemek açısından kendinizi kısada olsa tanıtmanızı rica ediyoruz.
  18.Kullanıcılarin ikamet ettikleri yerin yanı sıra mevcut konumun bulunduğu kanallarda bulunmalari özellikle rica edilir ve gereklidir (§1) yazılı onay olmadan baska Ülkelerde bulunmaniz hesabınizin kilitlenmesine yada silinmesine neden olabilir.
  19.Sahte GPS kullanımı yasaktır, konumunuzu istediğiniz zaman menüden açıp kapatabilirsiniz.
  20.Bir akıllı Telefonunuz ile kayıt olmanız, cihazınızın TR Talk hizmetlerine erişmesini sağlar, ikinci yada üçüncü akıllı telefon veya tablet yada bilgisayar kayıtlarına izin verilmez ve yasaktır.

Seçkin gönüllü görev alan (Administratör, Webmaster, Sistem Operatörleri, Dünya yöneticileri, Ülke yöneticileri, Kanal yöneticileri, Moderatörler) kanalların sorunsuz ve Seviyeli çalışmasını sağlar. Kurallara kısa bir süre veya daha uzun süre uyulmaması durumunda kullanıcıyı uyarabilir ve gerekirse kanallardan çıkarabilirler ve Kullanici Üyeligi silinebilir.

TR Talk § 10 (Bilgi ve reklam sağlama)
1. TR Talk, Hizmetin çalışmasıyla ilgili Hizmet ekranında ve web sitesinde reklamlar yayınlayabilir. Şirket, web sitesinde yayınlanan reklam verenlere katılma, iletişim kurma veya işlem yapma sonucunda kullanıcıların uğrayacağı herhangi bir zarar veya ziyandan sorumlu değildir.

TR Talk § 11 (Telif Hakkı)

 1. Hizmet dahilinde bir kullanıcı tarafından yayınlanan veri ve görüntülerin telif hakları kullanıcıya aittir.
 2. Kullanıcı Kayıtlarından kaynaklanan herhangi bir kayıp veya problemin sorumluluğu bireysel kullanıcıya aittir ve TR Talk herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

TR Talk § 12 (Hak sahipliği)

 1. TR Talk, 2019’da Duisburg Bölge Mahkemesinde ve 2020’de mülkiyet (Telif) hakları konusunda Münih DPMA’daki Patent Ofisinde tescil edildi. “TR TALK” adı yazılı iznimiz olmadan hiçbir yerde kullanılamaz.
 2. TR Talk GmbH, hizmetin telif haklarına ve fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Sadece, ortaklık anlaşmaları hariçtir.
 3. TR Talk tarafından sağlanan hizmet tasarımı, metin, Yazılım Kodlarri, komut dosyaları, grafikler ve kullanıcılar arasında iki yönlü aktarım dahil olmak üzere, şirket tarafından sağlanan hizmetle bağlantılı tüm ticari markalar, hizmet markaları, logoların telif hakları ve fikri mülkiyet hakları şirkete aittir veya şirketin sahibi veya ilgili yasalara göre kullanma hakkına sahiptir
 4. TR Talk, kullanıcılara Hizmet’i yalnızca TR Talk tarafından Hizmetle ilgili olarak belirlenen hüküm ve koşullara uygun olarak kullanma hakkı verir ve kullanıcılar bunları teminat olarak devredemez, satamaz veya sağlayamaz.
 5. Bu kullanıcı sözleşmesi ile, kullanıcılar hizmetin veya hizmetteki fikri mülkiyet haklarının sahibi olmazlar, hizmeti kullanmak için yalnızca şirketten izin almışlardır. Bu nedenle, kullanıcılar hizmeti yalnızca bilgi şeklinde veya kişisel kullanım için kullanabilirler.
 6. Kullanıcılar, kar elde etmek amacıyla hizmet aracılığıyla elde edilen kullanıcılar hakkındaki durum bilgilerinin kullanılması, kopyalanması ve yayılması dahil olmak üzere, TR Talk tarafından kullanıcılar arasında oluşturulan metinlerin, komut dosyalarının ve grafiklerin çift yönlü aktarımını kopyalayamaz veya dağıtamaz. açıkça izin verilmedikçe.
 7. TR Talk GmbH yazılı izin vermedikçe, kullanıcılar yan ürünler, tersine çevrilmiş dosyalar, Hizmet ve içerilen yazılımla ilgili kaynak kodu çıkarmaları üretmeye çalışamazlar.

TR Talk § 13 (Hesabın kapatılması, silinmesi)

 1. Kullanıcılar veya ticari kullanıcılar diledikleri zaman kendi hesaplarının silinmesini, iptalini talep edebilir, iptal yazılı olarak TR Talk’a gönderilebilir, iptalin alınmasından sonra 14 iş günü içinde silme işlemi gerçekleşir.
  2. Bir kullanıcı bu sözleşmeyi feshederse, fesih anındaki kullanıcının tüm tarihi imha edilecek ve şirket, ilgili yasalar ve gizlilik politikalarına uygun olarak kullanıcı bilgilerini saklamadıkça kurtarılamaz.

TR Talk § 14 (Erişim kısıtlaması)

 1. TR Talk, bir kullanıcının bu sözleşmenin yükümlülüklerini ihlal etmesi veya hizmetin normal çalışmasını aksatması durumunda, uyarı, geçici askıya alma, kalıcı askıya alma, sözleşmenin feshi dahil olmak üzere kullanıcıların hizmeti kullanmasını adım adım engelleyebilir.
 2. TR Talk, bir önceki maddeye rağmen, kullanıcı yasadışı yazılım sağlanması ve işin kesintiye uğraması, yasadışı iletişim ve bilgisayar korsanlığı, kötü amaçlı programların dağıtımı ve bunların gerçekleştirdiği eylemler dahil olmak üzere ilgili yasaları ihlal ederse, bir kullanıcıyı derhal ve kalıcı olarak engelleyebilir. Erişim haklarının aşılması. Bir kullanıcı bu madde 2’ye göre kalıcı olarak bloke edilirse, hizmetin kullanılmasıyla elde edilen tüm faydaların süresi dolar ve şirket herhangi bir özel tazminat sağlamaz.
 3. Bir kullanıcı ön iki aydan fazla oturum açmazsa, şirket kullanıcının hizmet kullanımını kısıtlayabilir veya gerekirse, kullanıcı bilgilerini korumak ve operasyonel verimliliği artırmak için kullanıcının hesabı silmesini yasaklayabilir.
 4. TR Talk, kısıtlamanın hüküm ve koşulları ve maddede belirtilen kullanım kısıtlaması kapsamının ayrıntıları için her Hizmet için Kullanım ve Çalışma Kısıtlama Politikalarına uyacaktır.
 5. TR Talk, Hizmeti kısıtlarsa veya Sözleşmeyi bu Madde kapsamında feshederse, 8. Madde [“Kullanıcılar” Bildirimi] uyarınca bir Kullanıcıyı bilgilendirecektir.
 6. Kullanıcılar, şirketin normal prosedürüne uygun olarak bu madde kapsamındaki hizmetin sınırlandırılmasına itiraz edebilir. Şirket, nesnenin uygun olduğunu onayladığında, şirket hizmeti hemen yeniden başlatır.

TR Talk § 15 (Sorumluluğun Sınırlandırılması)

 1. TR Talk, doğal afetler veya benzeri öngörülemeyen koşullar nedeniyle hizmet sağlama yükümlülüğünden muaftır.
 2. TR Talk, hizmete erişimde zorluk ve kullanıcıların neden olduğu hatalardan kaynaklanan iletişim hataları dahil olmak üzere herhangi bir hizmet sorunundan sorumlu değildir.
 3. TR Talk, kullanıcılar tarafından yayınlanan hizmete ilişkin bilgilerden, verilerden, gerçeklerin güvenilirliğinden ve doğruluğundan sorumlu değildir.
 4. TR Talk, kullanıcılar arasındaki ve bir kullanıcı ile hizmeti bir araç olarak kullanan bir üçüncü şahıs arasındaki işlemlerden muaftır.
 5. TR Talk, ilgili kanunlarda aksi belirtilmedikçe ücretsiz hizmetlerden sorumlu değildir.

TR Talk § 16 (Tazminat)

 1. Kullanıcı, şirket hakkında kullanıcı tarafından sağlanan eylemler, ilanlar veya bilgilerden kaynaklanan hasara karşı şirketi tazmin eder.
 2. Bir üçüncü taraf, herhangi bir kullanıcının Koşulları ihlal eden eylemleri, gönderileri veya bilgileri ile bağlantılı olarak Şirket aleyhine bir dava açarsa, Kullanıcı Şirketi her türlü zarar, kayıp ve masraftan (dahil olmak üzere) tazmin edecek ve sorumlu tutmayacaktır. makul yasal ücretler ve maliyetler) böyle bir iddiayla bağlantılı olarak.

TR Talk § 17 (Yargı yeri)

 1. Almanya yasaları ve yönetmelikleri, şirketler ve kullanıcılar arasındaki davalarda geçerlidir.
 2. TR Talk ve kullanıcılar arasındaki anlaşmazlıklar yetkili mahkeme tarafından Almanya’nın ilgili kanunlarına göre yönetilir.Sayfa ve TR Talk Uygulama Servisimiz Almanya Hukuk ve Gizlilik Politikasina göre hazirlanmistir (Tercüme icin Google Translate kullanilmistir,tercüme hatalari olusabilir)
  __________________________________________________________________________________

  Chat Kullanım Koşulları

  TR Talk – Chat § 1 Genel

   

  1.1. TR TALK Kullanicilarina Chat hizmet platformunu herhangi bir yükümlülük altına girmeden sağlar.

  1.2. TR TALK – Chat, platformun kullanımını düzenler. Kullanicilari ile bireysel anlaşmalar yapmaz. Kayıt olurken beyan ettiğiniz TR Talk – Push To Talk uygulamasına ve bu sohbete rızanız ile TR TALK platformunun kullanımı için burada belirtilen kuralları kabul etmiş olursunuz.

  TR TALK – Chat platformu üzerinden diğer kullanıcılarla metinler, sesli sohbetler veya görüntülü sohbetlerin yanı sıra görüntü ve belge paylasimi yapabilirsiniz. TR Talk, özellikle iletişim amaçlarına hizmet eder.

  TR TALK – Chat platformunun tüm kullanıcılarına temel olarak yazılı, sesli ve görüntülü sohbet yoluyla iletişim kurabilmeleri icin ayarlanmistir.

  Genel kanallarda (odalar), TR TALK sohbetine kayıtlı her kullanıcı katılabilir ve sohbet (Chat) geçmişini görüntüleyebilir.

  Özel sohbet kanallarına katılım sadece davetiye ile mümkündür.

  Platformun bireysel veya tüm işlevlerinin belirli bir kullanılabilirliğine hakkınız yoktur. Sorumlu olmadığımız teknik arızalar veya mücbir sebepler (elektrik veya internet arızası, yangın, patlama, deprem, fırtına, sel, pandemi) nedeniyle kullanılabilirlik kısmen veya tamamen kısıtlanabilir. Aynısı, platformun işlerliğini ve işlevselliğini veya güvenliğini tamamlamaya veya geliştirmeye hizmet eden bakım çalışmaları için de geçerlidir.Kullanıcılar TR TALK – CHAT platformunda dosya (ör. metinler, resimler veya sesli mesajlar) paylaşabilir. TR TALK, maksimum dosya boyutunu ve saklama süresini kendi takdirine göre belirler.

  Yüklediğiniz tüm şifrelenmemiş içerik (örn. metinler, resimler, videolar) için bize, platforma erişmek için platformu çalıştırmak için gerekli olduğu sürece, üçüncü taraflara aktarılabilecek sınırsız, sınırsız bir kullanım hakkı veriyorsunuz. Gerekli haklara sahip olmadığınız hiçbir içeriği yayınlayamazsınız (örneğin, kendi çekmediğiniz bir fotoğrafın veya fotoğrafta sizden başka birinin gösterilmesi). Bu, üçüncü şahısların kişisel verilerini platform üzerinden erişilebilir hale getirmeniz durumunda da geçerlidir.

  Platformla, işlevleri yalnızca kendi (iletişim) amaçlarınız için kullanmanız için teknik ve organizasyonel çerçeve sağlıyoruz. Erişiminiz aracılığıyla platformda yayınlanan tüm içerikler, teknik servis sağlayıcının müşterisi olarak TR TALK için harici bilgilerdir. Kendi içeriğimiz tarafımızca açıkça bu şekilde işaretlenmiştir veya platformu kullanmak için destek bilgileridir. Tüm içerik aktarımları yalnızca platformun çalışması için sağlanır ve yalnızca siz veya diğer kullanıcılar tarafından başlatılır. Girdiğiniz veya başka bir şekilde sağladığınız içeriğin doğruluğundan ve eksiksizliğinden sorumlu değiliz. TR TALK, sohbette tutulan kullanıcı verilerinin yedeklenmesinden sorumlu değildir. Platformu münhasıran TR TALK – CHAT ve TR TALK – UYGULAMALAR kuralları çerçevesinde kullanmakla yükümlüsünüz. Kuralları ihlal ederseniz, platforma erişimi geçici veya kalıcı olarak engelleyebilir veya kuralların sürekli ihlali durumunda, ihlali düzeltme talebine rağmen erişimi silebiliriz. 

  Kisisel bilgilerPlatformu çalıştırmak için kişisel veriler işlenir. Bunu yaparken veri korumasını gözetiyoruz. Bununla ilgili tüm bilgileri, https://www.trtalk.eu/datenschutz adresindeki uygulamada ve internette istediğiniz zaman erişebileceğiniz veri koruma bilgilerinde bulabilirsiniz.

  Sorumluluk
  Hizmetleri kesintiye uğratmadan sunmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Ancak bunun her zaman işe yarayacağını garanti edemeyiz.Hizmetlerimiz, “olduğu gibi” ve “mümkün olduğu kadar” ve yasaların izin verdiği azami ölçüde, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya ihlal etmemek. Ayrıca, iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamaya çalışırken şunları beyan veya taahhüt etmiyoruz: (1.a) Hizmetler her zaman güvenli, hatasız veya hızlı olacaktır; (1.b) Hizmetler her zaman gecikmeler, kesintiler veya kusurlar olmadan çalışacaktır; veya (1.c) Hizmetler aracılığıyla veya Hizmetler aracılığıyla aldığınız herhangi bir İçeriğin, Kullanıcı İçeriğinin veya bilgilerin zamanında veya doğru olduğunu.

  Hizmetlerimiz üzerinde veya aracılığıyla sizin veya başka bir kullanıcı veya üçüncü şahıs tarafından oluşturulan, yüklenen, yayınlanan, gönderilen, alınan veya saklanan hiçbir İçerik için hiçbir sorumluluğumuz veya yükümlülüğümüz yoktur. Hiçbir şekilde sorumlu olmadığımız saldırgan, yasa dışı, yanıltıcı veya diğer uygunsuz içeriklerle karşılaşabileceğinizi anlıyor ve kabul ediyorsunuz.